Кривбас на виїзді здобув вольову перемогу над Чорноморцем

Черноморец — Кривбасс, фото — upl.ua

Кривбас на виїзді здобув вольову перемогу над Чорноморцем у матчі 25-го туру Української Прем’єр-ліги – 2:1.

Господарі відкрили рахунок у першому таймі. Перед самою перервою Максим Брагару відзначився після пасу Артура Авагімяна.

Кривбас відігрався на самому початку другого тайму завдяки голу Максима Луньова. Пізніше Рафаель Бандейра ударом головою забив свій дебютний м’яч в УПЛ і приніс гостям перемогу.

Команда Юрія Вернидуба набрала 51 очко та зрівнялася з Динамо. Кривбас посідає третє місце, поступаючись киянам за додатковими показниками та зігравши на два матчі більше. Чорноморець йде восьмим, маючи 29 очок.

У наступному турі Кривбас прийме Металіст 1925 28 квітня. Чорноморець 27 квітня зустрінеться з Минаєм.