Кривбас переміг Металіст 1925 і зміцнив лідерство в УПЛ

Металлист 1925 — Кривбасс. Фото — upl.ua

Кривбас обіграв Металіст 1925 у виїзному матчі 11-го туру чемпіонату України – 3:1. Поєдинок відбувся на стадіоні “Лівий берег” у Києві.

На старті поєдинку Максим Задерака вивів команду Юрія Вернидуба вперед. В середині першого тайму Олег Кожушко збільшив перевагу криворіжців. Перед перервою Бека Вачіберадзе скоротив відставання Металіста 1925, проте відігратися підопічним Едмара не вдалося.

На 68-й хвилині Задерака вдало зіграв на добиванні та повернув комфортну перевагу Кривбасу. Це шостий м’яч півзахисника у поточному розіграші УПЛ. Він був визнаний найкращим гравцем чемпіонату України у вересні.

Кривбас лідирує в УПЛ, випереджаючи на чотири очки – Полісся та на п’ять – Шахтар. Але переслідувачі криворіжців мають ігри в запасі.

Металіст 1925 не може виграти в чемпіонаті з середини вересня. Харківська команда займає 11-ту позицію в турнірній таблиці.

У наступному турі Кривбас 28 жовтня прийматиме Дніпро-1. Металіст 1925 на виїзді зіграє проти Ворскли 29 жовтня.