Кривбас виступив із проханням до клубів УПЛ провести сезон в Україні

ФК Кривбасс, facebook.com/fckryvbas

Кривбас на офіційному сайті опублікував звернення до клубів УПЛ із проханням провести чемпіонат України 2022/23 на території нашої країни.

“Просимо вас підтримати варіант проведення чемпіонату УПЛ сезону 2022/23 виключно в Україні! Іншого варіанту, на наш погляд, не існує, ані з моральної точки зору, ані з точки зору спортивного принципу”.

“ФК Кривбас має чітку проукраїнську позицію, і просто не розуміє, як в той час, коли Збройні сили України героїчно боронять наші кордони, коли волонтери з різних куточків країни об’єднались та всіляко їм допомагають, коли працівники великих промислових та сільськогосподарських підприємств, незважаючи ні на що, працюють та підтримують економіку країни, коли наші футболісти, тренери, співробітники та ультрас клубу воюють та гинуть за нашу свободу, ми можемо залишити їх та Україну, а самі поїхати грати чемпіонат в будь-яку іншу країну. Як після цього ми будемо дивитися їм усім в очі?”

Повний текст звернення футбольного клубу Кривбас можна прочитати тут.

Кривбас розпочне підготовку до нового сезону чемпіонату України 21 червня. Футболісти команди зберуться у Кривому Розі. Поки що невідомо, хто очолюватиме Кривбас у наступному сезоні. Нагадаємо, що на початку червня клуб не став продовжувати контракт із головним тренером Олександром Бабичем. Головний претендент на посаду наставника криворожан — екс-тренер Зорі та Шерифа Юрій Вернидуб.

Сезон 2021/22 в Україні було достроково завершено через повномасштабне російське вторгнення на територію країни. Переможцем був визнаний Шахтар, Динамо посіло друге місце.

Старт чемпіонату України 2022/23 орієнтовно призначено на 20 серпня. У новому сезоні у Прем’єр-лізі зіграють 16 команд, матчі чемпіонату пройдуть у два кола (30 турів). Кабінет міністрів ухвалив відновити проведення спортивних змагань у країні в умовах воєнного стану.

Раніше повідомлялося, що більшість клубів УПЛ не проти, щоб учасники єврокубків проводили матчі за кордоном, і готові виїжджати з України на виїзні матчі, але хочуть компенсації всіх витрат. Проти виступили лише Колос, Олександрія, Кривбас та Рух.