«Куман краще розбирався у вині, ніж у Валенсії». Хоакін ненавидить коуча Барселони

Рональд Куман и Хоакин Санчес, Marca.com

Що сталося

Відразу після того, як Рональд Куман очолив Барселону, іспанські ЗМІ пригадали скандальні слова Хоакіна Санчеса, 39-річного капітана Бетіса, сказані після нехай і короткострокового співпраці в Валенсії.

Головний посил Хоакіна зводився до того, що Куман намагався очистити роздягальню на Местальї від ветеранів, які стали занадто впливовими та, в свою чергу, були проти і не підпорядковувалися новому режиму.

Хоакін часто повторював: «За п’ять місяців Куман знищив Валенсію». Підтримував партнера і Давид Альбельда. «Якщо Рональд колись стане головним тренером Барселони, то Реал можна буде вітати з достроковим золотом».

Далі Хоакін продовжив поодинці: «Єдине, що турбувало Кумана – це щоб на обідньому столі стояло п’ять чи шість пляшок вина. Не сумнівався, що він краще розбирався у вині, ніж у грі Валенсії».

Чому Хоакін ненавидить Кумана

Історія непростих взаємин між Хоакіном і Куманом почалася з того, що молодий Евер Банега не тільки запізнився на тренування Валенсії, але прибув в поганій формі і не давав необхідний обсяг в роботі.

У найближчому матчі Банега вийшов в старті.

Незабаром на тренування в Патерно, клубну базу Валенсії, запізнився вже Хоакін. Але, незважаючи на поважну причину в несправності автомобіля, Куман, на відміну від випадку з Банегою, відреагував по-іншому. У заявку на найближчий матч Хоакін не потрапив.

Подвійні стандарти Кумана остаточно зруйнували атмосферу в роздягальні команди, яка розкололася на гравців, які підтримували Рональда, і ветеранів, які відчували по відношенню до себе явну несправедливість.

Рональд Куман і Хоакін Санчес, fcbarcelonanoticias.com

Втім, Куман швидко втратив підтримку перших, оскільки результати ніяк не наближає до згуртованості. У 22-х турах чемпіонату Валенсія виграла лише чотири рази – гірше за цей час виступала тільки Мурсія.

Не можна сказати, що Хоакін, так само як і інші ветерани, ставали скалкою в дупі Кумана, але перед виїздом в Більбао тренер оголосив, що гравець залишиться на лаві запасних, після чого отримав в обличчя пару фраз.

Валенсія програла Атлетику з рахунком 1:5.

Кричущим ознакою внутрішньої роз’єднаності стало небажання гравців святкувати завоювання Кубка Короля (Куман, напевно, до цих пір в шоці) зі своїми вболівальниками на вулицях Валенсії і з владою на балконі мерії.

Рональд Куман із Кубком Короля, as.com

До кінця сезону Куман, правда, все одно не затримався, а на тренерському кріслі його замінив співробітник технічного персоналу Воро, який завдяки кільком перемогам на фініші підняв команду із зони вильоту.

Що Куман думає про Хоакіна

Можливо, після написаного складається не дуже правильне враження, що сам Куман намагався триматися осторонь від нескінченного трештока жартівника Хоакіна, а випади футболіста ігнорував. Це не так.

Покинувши Валенсію, Куман отримав свободу в своїх висловлюваннях, а в інтерв’ю голландським ЗМІ пояснив конфлікт з Хоакіном: «Він прийшов до нас за суму щось на зразок 25 млн євро, а грав на 25 євро».

Напередодні матчу між Барселоною і Бетісом в ЗМІ вирішили підігріти інтерес, змусивши Хоакіна згадати про їх період в Валенсії: «Знаєте, Куман у мене б не працював навіть в якості обслуговуючого персоналу».

Куман не став продовжувати міжсобойчик з Хоакіном, а лише віджартувався: «Читав, що він говорив про мене. Не здивований. У нього це дійсно добре виходить. У залі для прес-конференцій у нього немає конкурентів».

Куман як і раніше вважає за краще вино на обід.

Але Хоакін грає набагато більше, ніж на 25 євро.

Telegram-канал автора.