Кривбас зіграв унічию з ЛНЗ у контрольному матчі

Кривбасс — ЛНЗ, фото — ФК Кривбасс

Під час міжнародної паузи на матчі збірних два клуби української Прем’єр-ліги, Кривбас та ЛНЗ, провели спаринг. Переможця у цьому поєдинку виявлено не було – 1:1.

Зустріч відбулася у Кривому Розі на стадіоні “Гірник”. Ініціативою суперники володіли поперемінно. Під кінець тайму сильніше виглядали господарі, проте підопічні Олега Дулуба відзначилися першими – якісний удар вдався Владиславу Наумцю. Кривбас встиг відігратися до перерви – Олег Кожушко реалізував вихід віч-на-віч з пасу Микити Татаркова.

Друга половина зустрічі проходила в гострій боротьбі. Шанси відзначитися мали обидві сторони, особливо активізували форварди Денис Устименко та Максим Прядун. Наприкінці команда Юрія Вернидуба могла виривати перемогу, але голу Романа Дебелка завадив офсайд.

Ці суперники вже зустрічалися цього сезону. 13 серпня у рамках третього туру УПЛ Кривбас упевнено обіграв команду, яку тоді ще тренував Олександр Ковпак (2:0).

Кривбас після шести турів йде на третьому місці у чемпіонаті України, набравши 11 очок. 17 вересня криворіжці приймуть Верес.

Новачок елітного дивізіону ЛНЗ займає передостаннє місце з 4 очками. У 7-му турі команда с Черкасс зіграє з представником лідируючої групи Рухом.