Матч другої ліги Суми – Перемога завершився масовою бійкою за участю гравців і вболівальників (відео)

Скриншот

Матч 15-го туру групи Б Другої ліги Суми – Перемога (1:2) не дограли через масову бійку, яку влаштували вболівальники, гравці і представники обох клубів.

На 90-й хвилині зустрічі Перемога забила переможний гол. Після взяття воріт на полі почалася бійка, в ході якої був використаний газовий балончик. В інцидент втрутилися представники правоохоронних органів, які спробували заспокоїти ситуацію.

“Уболівальники ФК Суми влаштували тотальний безлад: вибігли на поле, намагалися зірвати гру і почали бійку. Вони застосували фізичну силу, використовуючи газові балончики в сторону офіційних представників нашого клубу, які перебували на лаві запасних: футболістів, тренерського штабу і адміністрації. Пара правоохоронців, які були присутні на матчі, цьому перешкодити не змогли”, – заявили представники Перемоги на сторінці клубу в Facebook.

“Все це – результат жахливої ​​організації, порушення регламентних норм щодо проведення матчів повної відсутності безпеки, і роботи з власними вболівальниками. Події, які могли привести до трагічних наслідків. Відповідальність повністю лежить на футбольному клубі Суми, а також ПФЛ і УАФ, які уможливили подібний хаос в матчі професійної ліги”.

“Сьогодні ваша недбалість поставила під загрозу здоров’я та життя футболістів і тренерського штабу нашої команди. Наступного разу наслідки можуть бути ще гірше. Всі винні повинні понести відповідальність, а ця ситуація повинна стати фактором для радикальних змін в підході ПФЛ в організації футбольних матчів”.

“Закликаємо футбольну громадськість звернути увагу на це кричущу подію. Клуби, які не в змозі відповідати за елементарну безпеку учасників змагань, не повинні грати в професійній лізі”.

Представники ультрас ФК Суми відповіли на звинувачення дніпровського клубу, заявивши, що ініціатором бійки став президент Перемоги.

“ФК Перемога вже встигла набрехати з три короби і переплутати всі причинно-наслідкові зв’язки. В даному відео чітко чути вигуки президента їхнього клубу в нашу сторону. Через вітер не чути фрази “Суми, смоктати”, яка була сказана неодноразово. Якщо хтось вважає, що це лише наша уява, то запитайте себе була б у гравців нашого клубу (які знаходилися безпосередньо біля лави дніпрян) така ж реакція? Також очевидно, що хтось дуже схожий на почесного президента ФК Перемога мав намір використовувати зброю”, – йдеться в заяві ультрас ФК Суми Instagram.

Головний арбітр зустрічі Софія Причина зупинила матч на 90-й хвилині. Команди на поле не повернулися, а в протоколі було вказано, що Перемога здобула перемогу з рахунком 2:1.

Суми займають останнє місце в групі Б. Перемога йде на п’ятій позиції.

Дивитися інцидент з бійкою з 1:55:00