Президент Ниви Вінниця: Нива завжди хоче боротися за високі місця, і Зимовий кубок ПФЛ не виняток

Фото — facebook.com/FCNyvaVinnytsia

Президент вінницької Ниви Артур Загорулько поділився планами команди на Зимовий кубок ПФЛ.

«Ми заявилися на Зимовий Кубок ПФЛ. Він стартує п’ятого лютого, а фінішує у березні. Наші суперники та їхня кількість у групах ще невідомі. На груповому етапі половину поєдинків проведемо у Вінниці, іншу – в гостях».

«Нива завжди хоче боротися за високі місця, і Зимовий Кубок ПФЛ не є виключенням . Водночас він допомагатиме втягнутися у сезон».

«Які зміни у складі? Наразі із Нивою припинили співпрацю два футболісти. Це Ігор Білик і Микита Гаврик.  Чекаємо підкріплення, потенційних новачків переглядатимемо в контрольних поєдинках».

«Нива вперше збереться 20 січня. У Вінниці тоді почнеться двотижневий тренувальний збір. Плануємо 28 січня провести контрольний поєдинок, але суперник ще невідомий».

Раніше була інформація, що Професійна футбольна ліга планує провести відкритий Зимовий кубок ПФЛ. Більшість клубів ПФЛ не має можливості організувати навчально-тренувальні збори у воєнний період часу, тому турнір має стати підготовкою для багатьох команд до весняної частини сезону.

Першу частину сезону у Другій лізі вінницька Нива завершила на четвертому місці у турнірній таблиці. Відставання від лідера – Ниви Бузова – 9 очок.