Мілан за фінансовий рік отримав рекордний для клубу виторг — Серія А

З фінансами все налагоджується. А коли в ЛЧ налагодиться з перемогами?

Getty Images

Італійський Мілан прозвітував про фінансові підсумки роботи в сезоні-2022/23. Таку інформацію надає офіційний сайт "россонері".

Вперше в історії клубу виторг перевищив 400 млн. євро — 404.5 млн. євро. Це на 106.9 млн більше, ніж за попередній звітний період.

Зазначається, що позитивний результат пов'язаний із зростанням комерційних доходів та одержуваної спонсорської допомоги (44.4 млн. євро), збільшенням доходів від реалізації телевізійних прав (41.8 млн. євро), зростанням надходжень від продажу квитків та абонементів (40.3 млн. євро). Операційна діяльність принесла 78 млн. євро, капітальні витрати становили 79 млн. євро. На трансферному ринку клуб заробив на 50.5 млн. євро більше, ніж за попередній рік. Також у звіті підкреслюється значна фінансова підтримка з боку контролюючого акціонера RedBird Capital у вигляді інвестицій у розмірі 40 млн. євро, спрямованих на "рішуче просування проекту Нового стадіону". Раніше повідомлялося про показник чистого прибутку "россонері" за крайній фінансовий рік.

Джерело