Дніпро-1 обіграв в гостях Ворсклу та наздогнав Шахтар у турнірній таблиці

Ворскла — СК Днепр-1. Фото — upl.ua

Дніпро-1 здобув виїзну перемогу над Ворсклою у перенесеному матчі 1-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:2.

Гості вийшли вперед на старті зустрічі – другим голом за свій новий клуб відзначився Олександр Філіппов. Під кінець тайму шанси зрівняв Руслан Степанюк, але відразу Олексій Гуцуляк відновив перевагу дніпрян.

Невдовзі після перерви Гуцуляк оформив дубль. Полтавці не здавались і наприкінці зуміли один м’яч відіграти – той же Степанюк забив з пенальті.

Юрій Максимов на чолі Дніпра-1 здобув четверту перемогу поспіль. В даному матчі 54-річний наставник протистояв команді, яку він сам тренував з 2019 по 2022 роки, а також своєму багаторічному партнеру по бременському Вердеру та збірній України Віктору Скрипнику.

Набравши 21 очко, СК Дніпро-1 порівнявся у турнірній таблиці з Шахтарем. Як і Гірники, команда Максимова відстає від лідера Кривбасу на два пункти, маючи гру в запасі. Полтавська команда залишилася дев’ятою з 13 очками.

28 жовтня Дніпро-1 на виїзді зіграє із Кривбасом. Ворскла наступного дня прийме Металіст 1925.