Минай зіграв унічию з Ворсклою у матчі з вилученням та незабитим пенальті

Минай — Ворскла, фото — upl.ua

Минай на домашній арені зіграв унічию з Ворсклою у матчі 13-го туру Української Прем’єр-ліги – 0:0.

Перша половина пройшла із перевагою полтавського клубу. У другому таймі більше можливостей відзначитись створили господарі, проте матч завершився без забитих голів.

Наприкінці зустрічі Ворскла залишилася вдесятьох, червону картку заробив Олександр Скляр. А за хвилину форвард полтавців Руслан Степанюк не реалізував пенальті.

Минай залишається на останньому місці УПЛ, маючи 6 очок. Закарпатці поки що не зуміли перемогти в жодному матчі цьогорічного чемпіонату. Ворскла займає дев’яте місце з 15-ма очками.

У наступному матчі Мінай на виїзді зіграє із Колосом 10 листопада. Ворскла 11 листопада зустрінеться з Оболонню.