Назарина: Матч із Динамо могли закривати у першому таймі

Егор Назарина. Фото — ФК Заря

Капітан Зорі Єгор Назарина прокоментував перемогу своєї команди над київським Динамо у рамках третього туру Української Прем’єр-ліги. На думку хавбека, знімати усі питання у матчі його команда могла ще у першому таймі.

– Враження максимально позитивні, – зазначив футболіст. – У центральному матчі туру ми здобули тяжку перемогу. Наша команда вдало стартувала в УПЛ, здобувши три перемоги поспіль. Ми дуже щасливі. Намагатимемося продовжити так само.

– Перший тайм був вдалим для Зорі. Чи згоден із цим твердженням?

– Так. Ми також хотіли контролювати гру після перерви. Але не вийшло. Динамо – дуже гарна команда. Вони притиснули нас до своїх воріт. Найголовніше, що ми заробили три очки і у гарному настрої поїдемо до Львова, на гру з Рухом.

– Що подумав, коли Русин не реалізував вихід віч-на-віч із Бущаном? Адже забий він, рахунок міг би стати 3:0 на вашу користь.

– Знаєте, у нас у кожному матчі багато гольових моментів. Так було і з Університатею, і з Ворсклою. Ось і тут ми у першому таймі могли закривати гру, цілком рахунок міг бути 4:0 на нашу користь. Вийшло, як вийшло.

– Як Зоря змогла відійти після провалу з Університатею у Лізі конференцій?

– Ми професіонали. Те, що від нас вимагають наставники, – ми виконуємо. Тому в нас і результат добрий у чемпіонаті.

– Як ти вважаєш, перехід Кабаєва в Динамо сильно позначиться на грі та результатах Зорі?

– Владислав був у нас одним із лідерів. Я гадаю, що у нас є футболісти, які зможуть замінити Кабаєва. Ця перемога над Динамо це підтверджує. Загалом, я не пам’ятаю, коли ми перемагали Динамо востаннє.

– Колишні гравці Динамо – Бражко та Русін забили своїй колишній команді. Чому так завжди відбувається?

– Не знаю. Дуже добре, що вони сьогодні забили. Можу сказати тільки спасибі хлопцям та вітаю хлопців із забитими м’ячами.

– Хто був найкращим у Зорі на футбольному полі?

– Я думаю, що найкращим у нас була команда. Футболісти Зорі були одним цілим на футбольному полі. На полі ми були чоловіками.