Осасуна – перший фіналіст Кубка Іспанії-2022/23

Атлетик — Осасуна. Фото — Getty Images

Осасуна на виїзді зіграла внічию з Атлетіком у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії.

На 33-й хвилині Іньякі Вільямс замкнув подачу Мікеля Весги з кутового і вивів Атлетік вперед. До кінця основного часу поєдинку Леви створили ще декілька гольових моментів, проте ще раз відзначитися господарям поля не вдалося.

Зустріч перейшла у додатковий час, оскільки перший поєдинок протистояння залишився за Осасуною (1:0). Наприкінці другого екстра-тайму Пабло Ібаньєс зрівняв рахунок. Більше команди голів не забивали.

Таким чином, Осасуна здобула перемогу за сумою двох зустрічей і вперше з 2005 року зіграє у фіналі Кубка Іспанії.

Другий фіналіст Кубка Короля визначиться 5 квітня у матчі Барселона – Реал. У Мадриді каталонці мінімально обіграли Бланкос – 1:0.