ПФЛ пом’якшить вимоги щодо отримання професійної ліцензії для клубів

Дом футбола, olimpik.com.ua

Професійна футбольна ліга повідомила, що пом’якшить вимоги професійної атестації для клубів на наступний сезон. Також у ПФЛ оголосили, що деякі клуби не зможуть виступити наступного сезону.

“Щодо атестації клубів на новий сезон, то за інформацією президента ПФЛ цього року відповідний комітет ставитиметься до розгляду документів з урахуванням складності нинішньої ситуації в країні. Це покликано полегшити отримання заповітної перепустки для участі у змаганнях профі”, – сказано у заяві ПФЛ .

“Однак, не всі клуби мають намір отримати відповідний документ – було розглянуто питання щодо призупинення членства деяких клубів в ПФЛ. Проте, вони зможуть повернутися до змагань, коли відновлять свою діяльність”.

“Щодо самого продовження чемпіонату, то Робоча група ПФЛ напрацьовуватиме можливі варіанти. Найближчим часом Рада ліг повернеться до обговорення формату проведення змагань. Зміни у форматі можливі, адже необхідно створити всі необхідні умови для клубів, щоб вони не несли великі фінансові витрати. Окремо розглядатиметься питання і щодо інфраструктурних об’єктів у країні, де можна проводити змагання. Це стосується Першої і Другої ліг ПФЛ. Також, Рада має намір звернутися з проханням надання допомоги в питанні оплати арбітражу”.

Раніше повідомлялося, що Металіст та Кривбас із Першої ліги мають піднятися в УПЛ, де займуть місце Десни та Маріуполя.

На момент призупинення сезону у Першій лізі лідирував Металіст, у групі “А” Другої ліги – Карпати, у групі “Б” – Металург.