Полісся обіграло Верес у матчі першого туру УПЛ

Фото — ФК Полесье

У матчі першого туру чемпіонату України Полісся впевнено перемогло Верес із рахунком 2:0. Зустріч відбулася у Житомирі на стадіоні Центральний.

Перший гол у новому розіграші УПЛ забив новачок Полісся Бені Макуана. До перерви команда Юрія Калитвинцева забила ще раз – відзначився Пилип Будківський.

У другому таймі Полісся залишилося у меншості – пряму червону картку отримав Андрій Гітченко. До кінця зустрічі футболісти Вереса не зуміли скористатися чисельною перевагою, а на останніх хвилинах також залишилися вдесятьох після вилучення Дениса Балана.

За кілька хвилин до фінального свистка гра була перервана через повітряну тривогу.

Нагадаємо, у першому матчі нового сезону УПЛ Оболонь та Колос зіграли внічию (0:0).

У наступному турі чемпіонату України Полісся зіграє проти Дніпра-1, а Верес гратиме із Шахтарем.