Полісся вирвало перемогу над Ворсклою на своєму полі

Полесье — Ворскла. Фото — upl.ua

Полісся на своєму полі здобуло трудову перемогу над Ворсклою у заключному матчі 26-го туру Української Прем’єр-ліги, забивши єдиний гол під кінець зустрічі – 1:0.

Поєдинок проходив у в’язкій боротьбі з мінімумом небезпечних моментів. Ігрова перевага при цьому була на боці житомирян, хоч і Ворскла мала підходи до чужих воріт.

Перший тайм голів не приніс, і після перерви суперники не стали набагато активнішими. Але таки господарі зуміли скористатися помилкою полтавців.

Єдиний гол прийшов за десять хвилин до кінця основного часу: Еміль Мустафаєв накрив у чужому штрафному майданчику Івана Нестеренка і викотив під удар Олександру Назаренку. Ворскла нічим особливим відповісти не змогла, окрім удару Феліпе в руки Олега Кудрика.

Команда Сергія Шищенка здобула важку перемогу (заодно помстившись супернику за нещодавню домашню поразку в півфіналі Кубка), набрала 42 очки і продовжила гонку за Рухом та Дніпром-1, які займають місця в єврокубковій зоні. Ворскла залишилася на восьмому місці – команда Сергія Долганського вже не має особливих турнірних завдань.

У наступному турі Полісся прийме Зорю, а Ворскла зіграє з аутсайдером Металістом 1925, який відчайдушно потребує очок. Для полтавців цей матч буде принциповим, адже харків’ян тренує Віктор Скрипник, який залишив Ворсклу в ході сезону.