Президент Мілана Скароні: Ми виросли за всіма показниками — Серія А

Мілан прогресує.

Паоло Скароні, Getty Images

Президент італійського Мілана Паоло Скароні розповів про успіхи клубу під його керівництвом. Його слова наводить La Gazzetta dello Sport.

"Я приїхав до Мілану у 2018 році в розпал бурі. Катастрофічні економічні результати, середні спортивні показники. Звідси почався шлях, який привів нас до повернення у Лігу чемпіонів та завоювання Скудетто. І сьогодні ми відзначаємо перший прибуток із часів, мабуть, Нерео Рокко.

Ми подвоїли виторг, тепер він перевищує 400 млн. євро. Ми виросли за всіма показниками, від комерційних доходів до надходжень від стадіону, ми створили конкурентоспроможну команду зі світлим майбутнім. Сподіваюся в нас буде можливість укласти велику трансферну угоду. Економічні результати багато в чому залежить від спортивних. Якщо Мілан добре виступить у цій Лізі чемпіонів і потрапить до наступної, надходження зростуть і тоді ми зможемо інакше поглянути на ринок. Якщо доходи дозволять нам мати у розпорядженні сильних футболістів із довгостроковими контрактами, ми цією можливістю скористаємося", — сказав Скароні.

Джерело