Пушич: Продемонструємо все найкраще на футбольному полі, щоб люди отримали насолоду від матчу

Марино Пушич, фото — shakhtar.com

Наставник Шахтаря Маріно Пушич після прибуття до Японії на благодійний матч із Авіспа Фукуокою заявив, що його команда хоче показати гарний футбол для всіх глядачів.

“Дякую за такий теплий прийом у цій неймовірній країні! Ми вперше в Японії, тому раді бути тут і познайомитись із цією чудовою культурою”.

“Це буде благодійний матч, і ми хочемо показати гарну гру для всіх глядачів – японських та українських уболівальників. Продемонструємо все найкраще на футбольному полі, щоб люди отримали насолоду від матчу”.

Поєдинок Шахтаря з Авіспа Фукуокою відбудеться 18 грудня на «Японському національному стадіоні» (район Сіндзюку, Токіо) за підтримки Японської футбольної асоціації та Професійної футбольної ліги Японії, а також за сприяння ООН.

Тренерський штаб Гірників узяв до Японії 28 футболістів. Серед них нападник Данило Сікан, а також півзахисники Георгій Судаков та Артем Бондаренко.

Мета заходу – поширення підтримки України у світі через футбол. Прибуток від продажу квитків буде передано на відновлення України.

Шахтар посів третє місце у групі Н Ліги чемпіонів. Команда Маріно Пушича зіграє до 1/16 Ліги Європи, де вже визначились потенційні суперники Шахтаря. У чемпіонаті України Гірники йдуть на четвертому місці.