Відбулося жеребкування весняної частини Першої ліги. Базовий день відновлення змагань – 23 березня

Металлист — Карпаты. Фото — t.me/fc_karpaty_lviv

У Будинку футболу відбулося жеребкування календаря весняної частини змагань у Першій лізі. Базовий день першого туру другого етапу – 23 березня 2024 року.

Згідно з регламентом, були сформовані дві групи по 10 команд – Чемпіонська та Група вибування. Команди були розподілені за підсумками першого етапу змагань зі збереженням всіх результатів, здобутих восени.

Чемпіонську групу зараз очолюють Карпати (45 очок) та Інгулець (42). Вони знаходяться у зоні прямого виходу до УПЛ. 3-є та 4-е місця за підсумками сезону потраплять у стикові матчі з 13-ою та 14-ою командами елітного дивізіону. Третє місце з невеликим відривом посідає Лівий Берег, а далі йде щільна група з семи команд, які розділяє лише п’ять очок.

У першому турі другого етапу Карпати приймуть Полтаву, Інгулець вирушить у гості до Прикарпаття, а Маріуполь та Епіцентр у лобовій сутичці розіграють четверте місце. У двох інших поєдинках туру зійдуться Агробізнес – Вікторія та Нива – Лівий Берег. Повний календар Чемпіонської групи доступний за посиланням.

До Групи вибування також потрапили десять команд зі збереженням всіх результатів першого етапу. Тут за підсумками сезону три найгірші команди вилетять до Другої ліги, а команди з шостого та сьомого місць гратимуть стикові матчі з суперниками з нижчого дивізіону.

На момент старту другого етапу у зоні вильоту знаходяться Хуст (11 очок), Діназ та Чернігів (по 13). У зоні перехідних матчів – Металіст та Кремінь (в обох по 14). Відносно спокійно може почуватися Металург – 25 очок і відрив в +11 від зони плей-оф.

Календар другого етапу Групи вибування можна переглянути за посиланням.