Реал без Луніна обіграв Арандіну і вийшов в 1/8 фіналу Кубка Іспанії

Реал Мадрид, фото — Getty Images

У матчі 1/16 фіналу Кубка Іспанії мадридський Реал у гостях переміг скромну Арандіну з рахунком 3:1.

Перший тайм завершився без забитих голів. А після перерви Бланкос оформили прохід у наступний етап турніру завдяки голам Хоселу, який реалізував пенальті, та Браїма Діаса. Наприкінці гри суперники обмінялися голами: у складі Реала забив Родріго, а за господарів м’яч престижу провів Ралі Кабраль.

Український голкіпер Реала Андрій Лунін провів весь матч у запасі. Цікаво, що з перших хвилин у складі мадридської команди грав захисник Вінісіус Тобіас, який належить донецькому Шахтарю. Бразилець провів на полі 80 хвилин.

У наступному матчі Реал зіграє проти мадридського Атлетіко у рамках півфіналу Суперкубку Іспанії.