Реал Фарма розгромив у гостях Рубікон і всі інші матчі 5-го туру Другої ліги

Фото — real-farma.com.ua

30 вересня

• Київ

Матч середняків Другої ліги розпочинав 5-й тур: група команд розділяє 5-8 місця, маючи по чотири очка, і Рубікон із Реал Фармою якраз у їх числі. Початок матчу затримався через форс-мажорні обставини – стадіон Олімпійського коледжу зайнятий постійними іграми, тож через затримки попереднього матчу затрималася й ця зустріч. Гості в запасі тримали таких досвідчених новачків, як Платунов і Сула. Тим не менш, спершу й без їхньої допомоги одесити забезпечили собі перевагу.

Вже на третій хвилині після ауту на правому фланзі Реал Фарма повинен був відкривати рахунок. Барсуков продовжив вкидання, і Тимошевський від душі зарядив у каркас воріт. У відповідь господарі перевірили Стародубця дальніми ударами. Як виявилося, такий старт – то була просто перевірка боєм. Ще хвилин через п’ять одесити повели в рахунку. Після ауту на половині поля суперників вони перехопили м’яча, здалеку бив Барсуков, голкіпер відбив. Але Олександр Фабер був першим на добиванні – 0:1. До цього Реал Фарма в гостях не забивала на виїзді взагалі.

Тиск, який чинили гості, дозволив їм закріпити перевагу вже невдовзі. Правда, момент вийшов неоднозначним – суперник лежав на газоні, гості не зупинилися, рефері гру не зупинив також (там один гравець Рубікону наступив на ногу іншому, а тим часом м’яч повертали в карний майданчик). Тимошевський головою скинув на Барсукова, Сергій у падінні пробив повз воротаря – 0:2. Дебютний гол для новачка одеситів.

А ще до перерви відбувся й третій гол. Аут від Тимошевського з лівого краю, Барсуков підключив Гранчара, той навісив і Олександр Фабер головою замкнув його подачу – 0:3. Буде справедливо визнати, що Рубікон пробивав по воротах Стародубця і навіть міг досягти мети, проте перший тайм завершився з безапеляційною перевагою Реал Фарми за рахунком.

У другому таймі після замін хід гри також не змінився. Давиденко на лівому фланзі захисту киян збив «джокера» Кошкіна, Попов навісив зі штрафного, а Микита Ладика замкнув головою – 0:4. І не встиг Рубікон оговтатися, як пересічний розіграш кутового призвів і до п’ятого голу. Сергій Платунов, розігравшись із Поповим, з кута карного майданчика правою ногою вирізав у дальній кут – 0:5. А невдовзі, буквально через п’ять хвилин, Платунов оформив дубль. Після передачі справа бив взагалі-то Вареник, від голкіпера м’яч зрикошетив далі, так що Сергій перед двома суперниками на лінії воріт проштовхнув м’яча в сітку – 0:6. І це було далеко не все: Сухомлинов притримав Кошкіна на правому фланзі захисту, навіс Платунова ударом головою від дальньої стійки замкнув Віталій Мячин – 0:7.

Навіть у більшості Рубікон не зміг змінити рахунок. Набравши сім очок Реал Фарма випередив безпосередньо Рубікон і ще кількох конкурентів. Розділяючи 3-4 місця з ФК Хуст, одесити будуть чекати наступних матчів 5-го туру.

Man of the Match: Сергій Барсуков (Реал Фарма)

У такому матчі кого хочеш – виділяй, буде справедливо. Відзначимо молодого форварда Барсукова, який забив сам і долучився до інших двох гольових комбінацій у першому таймі – коли опір суперників ще мав зміст.

Рубікон (Київ) – Реал Фарма (Одеса) – 0:7
Голи: Фабер, 8, 37, Барсуков, 17, Ладика, 60, Платунов, 66, 71, Мячин, 86

Рубікон (стартовий склад): Пацкан, Сухомлинов, Рафальський, Швець, Давиденко, Дорошенко, Павленко, Уманець, Сахнюк, Калайтан, Тищенко. Запасні: Садовий, Стриж, Бородянський, Чернов, Коваленко, Бороденко, Шостка, Гладковський, Сарбей, Ферт. Головний тренер: Віктор Курята.

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Попов, Ладика, Мячин, Ратушняк, Колесников, Марченко, Фабер, Тимошевський, Гранчар, Барсуков. Запасні: Миргородський, Вареник, Дмитрієв, Дувняк, Кошкін, Платунов, Сула, М.Лиховидов. Головний тренер: Юрій Куліш.

Вилучення: Дмитрієв, 76 (повторне попередження)

• Київ. Стадіон «ОФКІП імені Піддубного». 13:35