Реал із Луніним здобув вольову перемогу над Міланом на турне в США

Андрей Лунин, фото — Getty Images

Мадридський Реал обіграв Мілан у матчі у Пасадені під час турне Soccer Champions Tour 2023 у США – 3:2.

Россонері двічі відзначилися у першому таймі. Рахунок відкрив захисник Фікайо Томорі, а ближче до перерви другий м’яч забив 18-річний Лука Ромеро, який вийшов на заміну.

Реал зумів переламати перебіг поєдинку у другому таймі. З інтервалом у дві хвилини дубль оформив Федеріко Вальверде. Переможний м’яч забив Вінісіус Жуніор наприкінці матчу.

Зазначимо, що весь поєдинок у складі мадридців провів український голкіпер Андрій Лунін. Раніше повідомлялося, що українець може залишити Реал у літнє трансферне вікно, але воротар прийняв рішення до кінця допрацювати свій контракт із Бланкос.

У рамках Soccer Champions Tour 2023 Бланкос далі зіграють із Манчестер Юнайтед 27 липня. Мілан зустрінеться із Ювентусом 28 липня.