Реал на виїзді несподівано програв Вільярреалу у матчі з двома пенальті

Вильярреал — Реал, фото — Getty Images

У матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії Реал у гостях сенсаційно поступився Вільярреалу з рахунком 1:2.

Перший тайм завершився без забитих голів. Але вже на старті другої половини гри господарі поля вийшли вперед завдяки голу Єремі Піно.

За кілька хвилин Реал зрівняв рахунок – Карім Бензема реалізував пенальті. Але Вільярреал ще раз забив, цього разу одинадцятиметровий забив Жерар Морено.

Цікаво, що у цьому матчі Реал уперше у XXI столітті вийшов на матч Ла Ліги без іспанських гравців у стартовому складі.

Український голкіпер Бланкос Андрій Лунін потрапив до заявки на матч, але всю гру просидів на лаві для запасних.

Після цього матчу Реал залишився на другому місці у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, в активі команди 38 очок. Вільярреал посідає п’яту позицію.