Реал з Луніним у воротах здобув вольову перемогу над Альмерією

Альмерия — Реал Мадрид. Фото — Getty Images

У матчі другого туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал у гостях переміг Альмерію з рахунком 3:1.

Український голкіпер Андрій Лунін знову вийшов в основі і був змушений діставати м’яч із сітки вже на 3-й хвилині – відзначився Серхіо Аррібас, вихованець та нещодавній гравець мадридського клубу. До кінця зустрічі Альмерія завдала по воротах гостей ще 7 влучних ударів, проте українець був на висоті.

Бланкос відігралися на 19-й хвилині зусиллями Джуда Беллінгема, який забивав і в першому турі. А під кінець години гри англійський новачок оформив дубль з пасу Тоні Крооса. Закріпив статус героя матчу Джуд на 73-й хвилині, забезпечивши асистом Вінісіуса Жуніора.

Конкурент Луніна Кепа Аррісабалага, який взятий в оренду у Челсі на заміну травмованому Тібо Куртуа, цю зустріч просидів у запасі.

У наступному турі Ла Ліги Реал зіграє проти Сельти, а Альмерія протистоятиме Кадісу.