Ребров: Бажаю Шовковському повернути Динамо на той рівень, на якому воно має бути

Сергей Ребров, facebook.com/alainfcae

Головний тренер збірної України Сергій Ребров оцінив перспективи Олександра Шовковського на чолі київського Динамо.

“Будь-який тренер Динамо – це дуже важливий крок. Я бажаю Олександру тільки успіхів та повернути Динамо на той рівень, на якому воно має бути”.

“Чи закріпиться Шовковський на чолі Динамо? Це все залежить від нього. Я теж так починав. Я вважаю, треба почати, а далі подивимось. Як я вже казав, все залежить від нього”.

Нагадаємо, 4 листопада 48-річного Шовковського було призначено виконувачем обов’язків головного тренера Динамо після відставки Мірчі Луческу. У його тренерському штабі працюватимуть Еміл Карас, Олег Гусєв та Михайло Михайлов.

Зазначимо, Шовковський вже має аналогічний досвід у київському клубі. Він очолював Динамо як «в.о.» з квітня по червень 2023 року, поки Луческу лягав на операцію та відновлювався після неї. Під керівництвом Олександра кияни провели 8 матчів, вигравши 6 з них.

49-річний Ребров був партнером Шовковського в Динамо та збірній України. З 2014 по 2017 роки Сергій був головним тренером киян, згодом займав аналогічну посаду в саудівському Аль-Ахлі, угорському Ференцвароші та Аль-Айні з ОАЕ. З червня 2023 року Ребров тренує національну команду України.

Перший матч під керівництвом Шовковського цього сезону Динамо проведе в неділю, 12 листопада, проти Кривбасу на виїзді.

Біло-сині у чемпіонаті посідають 8-е місце, маючи 16 очок після десяти поєдинків. Динамо набрало лише одне очко у чотирьох останніх матчах УПЛ.