Ребров: Мені подобається, що гравці збірної України з Шахтаря та Динамо перебувають у хорошій формі

Сергей Ребров, фото — fcdynamo.com

Головний тренер збірної України Сергій Ребров розповів, що задоволений формою гравців Шахтаря та Динамо, які виступають у національній команді. Наставник відвідав тренування киян.

“Не знаю про пік форми, але мені дуже подобається і гра Шахтаря, і гра Динамо, в якому стані перебувають гравці збірної. Це особливо важливо, вони показують свою готовність у матчах. У нас перед Євро-2024 є багато інформації, щоб якнайкраще підготуватися до старту на турнірі”.

“Я вважаю, що ми зробили важливу справу для всієї країни, але тепер потрібно не просто їхати на Євро-2024, а гідно представляти нашу державу. Дуже важливо і мені, і гравцям підготуватися, аби показати нашу силу”.

“Я задоволений, що Ярмоленко отримує достатньо ігрової практики після тривалої відсутності через травму. Будемо спостерігати не лише за Андрієм, а слідкувати за всіма футболістами, які виступають у нашому чемпіонаті, а після його завершення вже будемо дивитися на їхній стан”.

“Чи можна очікувати нові обличчя в збірній на Євро-2024? На це завжди можна сподіватися”.

“Але, на жаль, у нас обмежена заявка з 23 гравців, хоча ми розраховували, що буде 26. Це ще більша відповідальність на гравцях, адже лише 23 місця у збірній, і вони мають максимально підготуватися, аби показати свої найкращі якості”.

Команда Сергія Реброва у груповому етапі чемпіонату Європи-2024 зіграє у квартеті Е з Бельгією, Словаччиною та Румунією. Перший матч українці проведуть з Румунією 17 червня. Також відкритий продаж квитків на матчі синьо-жовтих на Євро-2024.

Україна вчетверте зіграє на чемпіонаті Європи. Синьо-жовті незмінно виступають у фінальній частині континентальної першості з 2012 року.