Рух у спарингу переміг словенський Триглав

Рух, фото — fcrukh.com

Рух у контрольному матчі мінімально переміг словенський Триглав – 1:0.

Єдиний гол у поєдинку відбувся наприкінці другого тайму. Перемогу львівській команді приніс точний удар Альваренги на 79-й хвилині.

Раніше в рамках навчально-тренувального збору Рух зіграв внічию зі словацьким ДАК 1904 (0:0), поступився австрійському Штурму (2:3) та сербській Мачві (1:2). Також команда Леоніда Кучука у результативному матчі поступилася словенському Домжале (2:3) і обіграла Істру (3:1).

Рух завершив першу частину чемпіонату України на 12-й позиції, набравши 14 очок у 14 матчах. Наступний поєдинок в УПЛ команда Кучука проведе на виїзді проти Металіста 5 березня.