Сарапій: Кучер і Красніков – професіонали, які знають свою справу

Едуард Сарапій, фото scdnipro1.com.ua

Захисник СК Дніпро-1 Едуард Сарапій прокоментував гучне інтерв’ю почесного президента клубу Юрія Берези, в якому той критикував роботу Олександра Кучера та Євгена Краснікова.

“Я, звичайно, читав інтерв’ю Берези. Я зовсім не погоджуюся зі словами президента Дніпра-1 в бік Кучера та Краснікова. Дніпро-1 до останнього боровся за чемпіонство, вперше здобув срібні медалі, отримав можливість поборотися за Лігу чемпіонів, вийшов із групи Ліги конференцій. Це найуспішніший сезон клубу”.

” І в Металісті, і в Дніпрі-1 мені з ними працювалося прекрасно. Це професіонали, які знають свою справу. Дніпро-1 досяг високих результатів з Кучером і Красніковим, тому, вважаю, що це були некоректні висловлювання на їхню адресу”.

Нагадаємо, Береза у свіжому інтерв’ю назвав пару Кучер-Красников «основними винуватцями вильоту Дніпра-1 з єврокубків».

Після нещодавньої поразки від Оболоні Олександр Кучер разом зі своїм штабом подав у відставку з посади головного тренера. Раніше свою посаду залишив і Красніков. Функціонер повідомив, що збирається повернутися до Металіста.

24-річний Сарапій перейшов у Дніпро-1 із Металіста у липні 2022 року. У складі Дніпрян він провів 46 поєдинків, забив шість голів.

Дніпро-1 після чотирьох зіграних матчів посідає 13-те місце у турнірній таблиці чемпіонату України. У наступному матчі команда, якою тимчасово керує Валерій Городов, зіграє проти Колоса.