Севілья на виїзді програла Алавесу у неймовірному матчі з сімома голами

Алавес — Севилья. Фото — Getty Images

Севілья на виїзді поступилася Алавесу у матчі другого туру Прімери – 3:4.

Перший тайм видався надрезультативним – 2:2. Вже на 7-й хвилині Луїс Ріоха вивів господарів вперед. Через вісім хвилин гості відігралися завдяки автоголу Абделькебіра Абкара. Перед перервою команди обмінялися результативними ударами Еріка Ламели та Рубена Дуарте.

На початку другого тайму Алавес зробив вагому заявку на перемогу, забивши два м’ячі за п’ять хвилин. Дубль оформив 33-річний Кіке Гарсія.

У компенсований час Севілья скоротила відставання зусиллями Рафи Міра, але на більше гостей не вистачило.

Севілья зазнала другої поразки в Прімері і йде на 18-й позиції. Алавес набрав перші очки і піднявся на восьме місце.

У наступному турі Севілья 26 серпня прийме Жирону Віктора Циганкова та Артема Довбика. Алавес 28 серпня на виїзді зіграє проти Гетафе.

• Прімера. 2-й тур

Алавес – Севілья – 4:3 (2:2)
Голи: Ріоха, 7, Дуарте, 44, К. Гарсія, 54, 59 – Абкар, 15, автогол, Ламела, 41, Мір, 90+7