Шахтар на виїзді зіграв унічию з Чорноморцем у видовищному матчі

Черноморец — Шахтер, фото — УПЛ

У матчі 19-го туру чемпіонату України Шахтар у гостях зіграв унічию з Чорноморцем із рахунком 2:2.

Усі основні події у поєдинку відбулися у першому таймі. Гірники вийшли вперед на першій хвилині гри, коли відзначився Дмитро Криськів. Але вже за кілька хвилин господарі зрівняли рахунок – пенальті реалізував Ілля Путря. У середині першого тайму Георгій Гочолеішвілі забив свій дебютний гол за Шахтар, але перед перервою Чорноморець знову відігрався – забив Володимир Салюк.

У другому таймі жодній із команд не вдалося вирвати перемогу.

Після цього матчу Шахтар продовжує лідирувати у турнірній таблиці УПЛ, в активі команди 43 очки. Чорноморець займає 11-у позицію.

У наступному турі чемпіонату України Шахтар зіграє проти Металіста, а Чорноморець гратиме з Олександрією.