Шахтар пропустив п’ять м’ячів у спарингу з АЕКом

Шахтер, фото — shakhtar.com

Шахтар розгромно програв грецькому АЕКу в контрольному матчі на тренувальному зборі в Нідерландах – 0:5.

Гірники пропустили перший м’яч незадовго після старту, відзначився форвард Леві Гарсія. За п’ять хвилин другу жовту картку заробив Нордін Амрабат, який залишив грецьку команду в меншості. Проте скористатися чисельною перевагою Гірники не зуміли – також після другої картки було видалено захисника Данила Удода.

Гарсія забив другий м’яч перед перервою, а в середині другого тайму оформив хет-трик. Під завісу зустрічі дублем відзначився Зіні, який встановив остаточний рахунок.

Раніше Шахтар провів перший контрольний матч на зборі в Нідерландах у рамках підготовки до нового сезону. Гірники зіграли внічию з АЗ – 3:3. Загалом команда Патріка ван Леувена запланувала п’ять спарингів на зборі.

Шахтар став чемпіоном України та виступить у груповому раунді Ліги чемпіонів. У першому турі нового сезону УПЛ Гірники зіграють із Металістом 1925. Базова дата — 29 липня.