Шахтар виступив проти проекту Європейської Суперліги

Шахтер, фото — Getty Images

Шахтар офіційно виступив проти проекту Європейської Суперліги. Гірники підтримали рішення Асоціації європейських клубів (ЄСА) продовжувати участь в офіційних турнірах під егідою УЄФА та ФІФА.

“Як клуб ми на 100% прагнемо працювати через ЄCA разом з іншими європейськими клубами, щоб підтримувати цінності, які визначають європейський футбол. Цього можна досягти лише завдяки тісному партнерству ЄCA з УЄФА”, – йдеться у заяві Гірників.

З повним текстом заяви Шахтаря можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, Верховний суд Європейського Союзу визнав незаконним рішення ФІФА та УЄФА щодо блокування Суперліги. Суд оголосив, що футбольні функціонери порушили законодавство про конкуренцію.

На це оперативно відреагував організатор нового турніру – компанія A22 Sports Management. Новий турнір буде створено для чоловічих та жіночих команд. Змагання відбуватимуться у середині тижня. Учасники визначаться за спортивними заслугами, з урахуванням підвищення та зниження без постійних членів. Уболівальники зможуть безкоштовно дивитись прямі трансляції матчів на новій сучасній платформі цифрового потокового мовлення.

У 2021 році УЄФА та ФІФА виступили проти створення Суперліги. Функціонери пригрозили виключенням із єврокубків для тих клубів, які братимуть участь у новому турнірі. Президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що проект закінчено “на найближчі 20 років”.