Шахтар зіграв внічию з Олександрією у спарингу

Шахтер — Александрия, фото — shakhtar.com

Шахтар зіграв з Олександрією внічию у контрольному матчі, який пройшов на полі спорткомплексу “Святошин” – 1:1.

Команди провели тренувальну зустріч у форматі двох таймів по 30 хвилин. Наставники, Патрік ван Леувен та Руслан Ротань, задіяли у спарингу переважно тих футболістів, які не грали у матчі третього туру УПЛ, або провели мало часу на полі.

Рахунок відкрив Хусрав Тоіров влучним ударом після того, як обіграв суперника. За кілька хвилин Олександрія відігралася зусиллями екс-форварда юнацької команди Гірників Владислава Погорілого.

Нагадаємо, Шахтар виграв у матчі 3-го туру УПЛ із Олександрією (2:1). Команда Патріка ван Леувена набрала 7 очок і посідає третє місце у турнірній таблиці. Олександрія перебуває на сьомій позиції в УПЛ, маючи шість очок.

У наступному матчі Шахтар зіграє з Кривбасом 20 серпня. Олександрія зустрінеться із Зорею 18 серпня.