Шаран: Гравцям Минаю перед матчами з Шахтарем та Дніпром-1 дзвонили люди та пропонували “програти” за гроші

Владимир Шаран, fcdynamo.com

Наставник Минаю Володимир Шаран заявив про спробу підкупу футболістів його команди напередодні матчу 26-го туру УПЛ проти Дніпра-1, який відбудеться 15 травня.

Більш того, коуч наголосив, що аналогічна пропозиція надходила його футболістом перед матчем із Шахтарем (0:1). В обох випадках гравцям пропонують гроші за поразки.

“Останнім часом про суддів говорять більше ніж про сам футбол. У понеділок нас чекає важкий матч з серйозним суперником. Хочеться, щоб вболівальники побачили та насолодились саме футболом. Чесним з об’єктивним суддівством”.

“На жаль, на матчі знову не буде системи VAR. Це погано. У ЗМІ можуть зараз згадати, що Олексій Деревінський працював на нашій грі проти Олександрії, коли суперник забив гол з офсайду. Але то скоріше була помилка бокового ніж головного арбітра. Тому не варто на цьому загострювати увагу”.

“Я хочу сказати про інше. Вдруге за останні два тижні нашим гравцям дзвонять невідомі люди і пропонують грати нечесно. Дзвінки були напередодні матчу проти Шахтаря, а тепер перед Дніпром-1. Пропонують футболістам гроші за поразку. Ми розуміємо, що це не представники клубів. Судячи з усього, це люди, які заробляють на ставках чи щось таке. Ми не знаємо хто вони, але такі реалії сучасного футболу”.

Минай йде на 12-му місці у турнірній таблиці УПЛ. Дніпро-1 та Шахтар ведуть боротьбу за чемпіонський титул.