Сімеоне став рекордсменом Атлетіко за кількістю матчів на посаді головного тренера

Диего Симеоне. Фото — Getty Images

Аргентинець Дієго Сімеоне став рекордсменом мадридського Атлетіко за кількістю матчів на посаді головного тренера.

Матч 24-го туру Ла Ліги проти Севільї (6:1) став для нього 613-м на чолі Атлетіко. За цим показником він випередив Луїса Арагонеса (612).

Дивіться також: Атлетіко – Севілья. Відео огляд матчу за 4 березня

52-річний спеціаліст тренує Атлетіко з 2011 року. Разом із командою він двічі перемагав у чемпіонаті Іспанії, став переможцем Кубка Іспанії, двічі вигравав Лігу Європи та двічі виводив мадридців у фінал Ліги чемпіонів.

Раніше Сімеоне встановив рекорд за кількістю матчів на чолі одного клубу в чемпіонаті Іспанії.

У чемпіонаті Іспанії Атлетіко йде третьому місці. 13 березня мадридський клуб зіграє із Жироною Віктора Циганкова.