Срна: Пушич – сильний тренер, який у майбутньому покаже гарний результат

Марино Пушич, фото — facebook.com/fcshakhtar

Спортивний директор Шахтаря Даріо Срна прокоментував призначення Маріно Пушича головним тренером Гірників.

“Так, у Шахтаря з’явився новий тренер. Я дуже радий цьому. Ми підписали дуже сильного тренера, який у майбутньому покаже гарний результат”.

“Завтра Пушич буде разом зі мною на тренерській лаві. І ще один помічник. Якщо виграємо, це буде наша заслуга, усіх разом. Коли ми програємо чи перемагаємо – це всі ми”.

“Те, що має мало досвіду роботи головним тренером – ми дивимося на це по-іншому. На його тренерські та людські якості”.

“Чи очолю я одного разу Шахтар – для цього потрібен час. Зараз у нас з’явився новий наставник. Я не говоритиму про наступне. Цей тренер дасть нам те, що потрібно. У нього є повна довіра, у тому числі від футболістів. Вже було теоретичне заняття, гравці задоволені”.

Пушич підписав контракт із Шахтарем до літа 2026 року. Раніше повідомлялося, що помічником боснійця у Шахтарі стане відомий у минулому хорватський футболіст, а згодом – скаут Маріо Станіч.

Срна тимчасово виконував обов’язки головного тренера. Гірники здобули першу перемогу під керівництвом хорвата, обігравши ЛНЗ у 11-му турі УПЛ (3:0). Хорват став найкращим тренером туру у Прем’єр-лізі.

Шахтар посідає третє місце у чемпіонаті України, набравши 21 очко після десяти матчів. Наступний поєдинок Гірники проведуть у Лізі чемпіонів проти Барселони 25 жовтня.