УАФ розглядає варіант обмеженого допуску вболівальників на матчі УПЛ

Фото — upl.ua

Українська асоціація футболу (УАФ) розглядає варіант обмеженого допуску вболівальників на трибуни у матчах української Прем’єр-ліги цього сезону, повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

“З ініціативи та на прохання клубів УАФ зараз веде діалог з Міністерством молоді та спорту України та обласними військовими адміністраціями щодо реалізації можливості обмеженого допуску вболівальників на трибуни. Насамперед це можуть бути воїни, які отримали поранення і потребують соціальної реабілітації через футбол улюблених команд, але не тільки вони”.

“В умовах повномасштабної війни працюють театри, кінотеатри і концертні зали. То чому обмежена кількість глядачів (із чітким дотриманням відповідного протоколу безпеки) не може переглядати футбольний матч?”

“Звичайно варіанти допуску вболівальників на матчі розглядаються лише на тих стадіонах, де для цього є відповідні умови, зокрема, достатня кількість місць в укриттях. Крім того, реалізація цієї ідеї можлива виключно за умови отримання клубом-організатором матчу дозволу відповідної обласної військової адміністрації і правоохоронців”.

В УПЛ лідирує Дніпро-1, який випереджає Шахтар та Динамо на п’ять очок. Весняна частина сезону стартувала відкладеним поєдинком шостого туру Олександрії з Металістом 1925 (3:3).