Вільяреал – Гетафе пряма трансляція матчу MEGOGO

Вильярреал — Севилья. Фото — Getty Images

У понеділок, 27 лютого, Вільярреал у матчі 23 туру чемпіонату Іспанії зіграє з Гетафе. Матч Вільярреал – Гетафе пройде у Вільярреалі на стадіоні Кераміка. Початок матчу Вільярреал – Гетафе о 22:00. Sport Arena розповідає все, що треба знати про пряму онлайн відеотрансляцію матчу 23 туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Гетафе.

Де дивитись Вільярреал – Гетафе онлайн трансляцію у прямому ефірі

У неділю, 26 лютого, матч 23-го туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Гетафе пряму онлайн відеотрансляцію можна буде побачити і в Україні. Трансляція матчу Вільярреал – Гетафе буде доступна на платформі Мегого. З сезону 2020/21 сервіс Мегого пропонує трансляції матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Та й загалом, усі провідні клуби та турніри світу представлені на платформі.

Також матч 23 туру чемпіонату Іспанії Вільярреал – Гетафе можна переглянути на платформі «Воля ТБ» у різних пакетах.

Вільярреал програв три останні матчі у чемпіонаті і після сьогоднішнього поєдинку ризикує опуститися до нижньої половини таблиці. Враховуючи, що ще зовсім недавно Жовта Субмаріна була серед претендентів на путівку до Ліги чемпіонів, результат – невтішний. А таке цілком можливо: Гетафе не програє в Примері вже три матчі поспіль, а у першому турі відібрав очки у Вільярреала.