УЄФА визнав нинішні Карпати правонаступником старого клубу з тією ж назвою – Вацко

Карпаты, фото — facebook.com/karpaty.lviv

УЄФА визнав сучасні львівські Карпати, які виступають у Першій лізі України, правонаступником старих Карпат (1963 – 2021), повідомляє журналіст Віктор Вацко.

Це насамперед означає, що львівський клуб, заснований у 2020 році, “успадкував” від попередника значні борги. Їхня сума, за непідтвердженою оцінкою, може становити близько 8 мільйонів євро або доларів.

Як повідомляється, Карпати подали апеляцію на це рішення. Але в неї мало шансів на успіх, тому що для УЄФА досить вагомим аргументом є наявність низки формальних ознак правонаступництва – клубні кольори, стадіон і, найважливіше, оригінальна емблема з роком заснування 1963.

Нові Карпати виступають під традиційною емблемою з липня 2021 року – логотип клубу, який тоді заявився у Другу лігу, передали фанати.

Карпати цього сезону достроково виграли Групу А Першої ліги, набравши 42 очок у 17 поєдинках. Команда гарантувала собі участь у чемпіонському раунді навесні. У наступному матчі команда Мирона Маркевича прийме тернопільську Ниву 24 листопада.