Валенсія на своєму полі програла Бетісу

Валенсия — Бетис. Фото — Getty Images

Валенсія поступилася Бетісу в домашньому матчі 32-го туру чемпіонату Іспанії – 1:2.

В середині першого тайму Айосе Перес вивів гостей вперед. Кажани відігралися на 66-й хвилині зусиллями Пепелу, який реалізував пенальті.

Останнє слово у матчі залишилося за Бетісом. На 77-й хвилині Перес оформив дубль та приніс перемогу вердібланкос.

Український форвард Валенсії Роман Яремчук продовжує відновлення після травми. Він може повернутися до матчу з Алавесом у 34-му турі Прімери, який пройде 5 травня.

Валенсія опустилася на восьме місце у Прімері. Бетіс піднявся на сьому позицію і випереджає Кажанів на одне очко.

У наступному турі Валенсія на виїзді зіграє проти Барселони 29 квітня. Бетіс у дербі прийме Севілью 28 квітня.