Валенсія в дебютному матчі Яремчука програла Реалу Сосьєдад

Валенсия — Реал Сосьедад. Фото — Getty Images

Валенсія поступилася Реалу Сосьєдад в домашньому матчі 7-го туру чемпіонату Іспанії – 0:1.

Кажани пропустили гол на 32-й хвилині – баскську команду вперед вивів Карлос Фернандес. А перед перервою Валенсія залишилася у меншості – другу жовту картку отримав Селім Амалла. Після перерви Сосьєдад спокійно довів зустріч до перемоги.

Зазначимо, що на 74-й хвилині на поле вийшов Роман Яремчук. Це дебютна поява українського форварда у складі Валенсії. Нападник перейшов до іспанської команди в останній день літнього трансферного вікна на правах оренди з Брюгге.

Валенсія з 10 очками посідає 8-е місце у чемпіонаті Іспанії. Реал Сосьєдад набрав 12 очок і піднявся на 5-ту позицію.

У наступному турі Валенсія 1 жовтня на виїзді зіграє проти Бетіса. Реал Сосьєдад 30 вересня в дербі зустрінеться з Атлетіком із Більбао.