Вернидуб: Я радий в цілому за всю команду

Юрий Вернидуб, фото — fcdynamo.com

Головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб поділився враженнями від переможного поєдинку 3-го туру УПЛ проти ЛНЗ (2:0).

“Гра була непростою, суперник дуже сподобався. Непогана команда, хоч і новачки УПЛ. Попереджав про це хлопців, але наша команда молодці, витримали. Забили непогані мʼячі, я дуже задоволений. Щось конкретне зараз сказати по грі не можу, адже треба відпочити, спокійно все потім проаналізувати. Будемо рухатись далі”.

“Новички непогано себе сьогодні проявили. Тим більше, перший мʼяч забили завдяки нашим центральним захисникам. Але тут є велика роль нашого хорватського новачка Іліча, який віддав шикарну передачу на Стецькова, а далі вже Бескоровайний забив. Я радий в цілому за всю команду. Другий мʼяч також: дуже непогану атаку провели. Хомченовський виконав хорошу передачу, а Задерака замкнув”

“В кінцівці суперник також мав моменти, мʼяч у стійку потрапив одного разу, десь Кліщук виручив. Але це вже було за рахунку 2:0, коли хлопці почали грати на втримання. Ось це неправильно, будемо розмовляти. Щоб у майбутньому таких помилок не допускати”.

Нагадаємо, 13 серпня Кривбас обіграв ЛНЗ із рахунком 2:0. Команда Вернидуба забила по голу наприкінці кожного з таймів – відзначилися Данило Бескоровайний та Максим Задерака.

Завдяки цій перемозі Кривбас набрав 6 очок і тимчасово піднявся в топ-4. У наступному турі чемпіонату України клуб із Кривого Рогу зіграє проти Шахтаря.