Віталій Вернидуб: Сподіваюся, перемоги прийдуть, і ми віддячимо нашому президенту

Виталий Вернидуб, фото —

Один із найдосвідченіших гравців криворізького Кривбасу Віталій Вернидуб підбив підсумки гостьової зустрічі із Зорею і пояснив причини не кращого старту команди в чемпіонаті.

– Віталію, Кривбас зіграв унічию із Зорею, кольори якої ти захищав багато років. Як би ти оцінив перебіг матчу та його підсумковий результат?

– Ми раді, що забили два голи. Безперечно, те, що ми пропустили двічі – погано для нашої команди. Гра, вважаю, була цікавою для вболівальників. Звичайно, під час гри Зоря володіла перевагою. Ми це розуміли. Суперник має багато молодих футболістів, які використовують зони. Нам доводилося багато захищатися. У складі Кривбасу також багато молодих футболістів, які вперше грають в УПЛ, на такому стадіоні, і нам треба залишитись задоволеними нічиєю. Тепер треба перевести дух, відновитись.

– До цього поєдинку Кривбас ще не забивав у нинішньому сезоні УПЛ. Це давило на футболістів?

– Ми думали про це. Старші намагалися донести до молодих гравців, щоб вони не шукали проблему в собі. Треба було не заганяти себе. Так, ми мало створювали моментів, проте скажу, що зараз у нас практично нова команда. Немає у нас зіграності. Потихеньку намагаємося, зіграємось.

Головне, що хлопці розуміють вимоги тренерського штабу. Гравці виявили сьогодні характер, програючи по ходу поєдинку 1:2, ми зрівняли рахунок, а наприкінці зустрічі ми могли й виграти.

– Віталію, згадай цей епізод, який стався у компенсований час?

– Наш клуб лише нещодавно підписав контракт із Артуром Микитишиним. Він молодий хлопець, знітився. Треба було бити по воротах. Але це досвід. Прикро, що досвід приходить в офіційних іграх. Краще б це трапилося у тренуванні. Але ми всі бажаємо Артуру лише прогресу у Кривбасі. Я гадаю, він зробить правильні висновки.

– Знаю, що після закінчення зустрічі президент ФК Кривбас заходив у роздягальню команди. Про що була розмова?

– Я з таким вперше стикаюся. Президент ФК Кривбас Костянтин Караманіц робить дуже багато для нашого клубу. Команда нічого не потребує. Ми йому вдячні. Єдине, що ми поки що не виграємо у чемпіонаті України і нам соромно дивитися йому у вічі. Сподіваюся, перемоги прийдуть, і ми віддячимо нашому президенту.