Ворскла на виїзді обіграла Верес

Верес — Ворскла. Фото — upl.ua

Ворскла здобула виїзну перемогу над Вересом у матчі 4-го туру чемпіонату України з рахунком 2:1.

Полтавці повели у два м’ячі вже до 18-й хвилини. Спершу автоголом відзначився захисник господарів Валерій Кучеров, а незабаром перевагу подвоїв Владлен Юрченко. Одразу Верес зусиллями Станіслава Шарая один м’яч відіграв, скориставшись помилкою гостей при розіграші м’яча у власному штрафному майданчику.

Підсумковий рахунок гри встановився до середини першого тайму. Верес закінчував гру вдесятьох – під кінець зустрічі був вилучений Максим Марусич. У компенсований час рівнянам вдалося зрівняти рахунок, але VAR скасував гол Миколи Гайдучика через офсайд.

Завдяки цьому успіху Ворскла не просто набрала перші очки у чемпіонаті, а й обійшла Верес, тимчасово піднявшись на 12-те місце у таблиці. Щоправда, вже сьогодні команду Віктора Скрипника може обійти Минай або Металіст 1925. При цьому у полтавців залишається гра в запасі.

Свої наступні матчі обидва клуби зіграють проти Чорноморця: Ворскла – 27 серпня, а Верес – 1 вересня.