Ворскла обіграла польський Рекорд у контрольному матчі з сімома голами

Ворскла — Рекорд, фото — vorskla.com.ua

Ворскла обіграла польський Рекорд на тренувальному зборі у польському місті Бельсько-Бяла – 4:3.

Польська команда після першого тайму вигравала з перевагою у два м’ячі. Після голів Валуша та Свідерскі один м’яч відіграв Ігор Пердута, але перед самою перервою Новак реалізував пенальті.

Ворскла зуміла забити тричі наприкінці поєдинку. Руслан Степанюк реалізував пенальті, гравець на перегляді зрівняв рахунок у матчі, а через чотири хвилини Нестеренко приніс перемогу полтавцям.

Команда Скрипника на зборі у Польщі розписала результативну нічию з ГКС Тихи (2:2). Далі полтавці розгромили Полонію Лазиська-Гурне (4:1).

Ворскла у першому офіційному матчі нового сезону зіграє з Ділою у кваліфікації Ліги конференцій. Поєдинки другого раунду відбору відбудуться 27 липня та 3 серпня.

• Контрольний матч

Рекорд – Ворскла – 3:4 (3:1)

Голи: Валуш, 4, Свідерскі, 20, Новак, 45, пен. – Пердута, 41, Степанюк, 80, пен., гравець на перегляді, 84, Нестеренко, 88