Жирона впевнено обіграла Мальорку з голом та асистом Довбика

Жирона — Мальорка. Фото — Getty Images

Жирона здобула п’яту перемогу поспіль, на своєму полі розгромивши Мальорку у надрезультативному матчі 6-го туру іспанської Прімери – 5:3.

Завдяки цій перемозі найукраїнськіша команда Іспанії тимчасово очолила турнірну таблицю.

Господарі несподівано пропустили у самому дебюті – з пенальті відзначився бомбардир острів’ян Ведат Мурікі. Жирона заволоділа перевагою, яка стала втілюватися в голи в середині тайму. Спочатку відзначився Давід Лопес, а невдовзі вже Артему Довбику партнери довірили пробити з 11 метрів, і він вивів свою команду вперед. До кінця тайму Іван Мартін та Янхель Еррера встигли довести рахунок до розгромного.

У дебюті другої половини український форвард до голу додав асист, забезпечивши точною передачею Савіо. Незабаром після цього він, а також його співвітчизник Віктор Циганков вирушили відпочивати. Без українських легіонерів каталонська команда пропустила двічі наприкінці – дублем відзначився Абдон Пратс, що вийшов на заміну.

Жирона тимчасово вибралася на перше місце Прімери, але 24 вересня, у разі перемоги над Атлетіко, її може обійти Реал. Мальорка з п’ятьма очками– п’ятнадцята.

У наступному турі Жирона зіграє у гостях проти Вільярреала, а Мальорка прийме Барселону. Матчі 7-го туру пройдуть посеред наступного тижня.

• Прімера. 6-й тур

Жирона – Мальорка – 5:3 (4:1)

Голи: Лопес, 26, Довбик, 33, з пен., Мартін, 37, Еррера, 45, Савіо – Мурікі, 3, з пен., Пратс, 89, 90+5