Жирона з Циганковим та Довбиком на своєму полі вирвала перемогу над Лас-Пальмасом

Жирона — Лас-Пальмас, фото — Getty Images

У матчі четвертого туру чемпіонату Іспанії Жирона на своєму стадіоні мінімально перемогла Лас-Пальмас із рахунком 1:0.

У першому таймі господарі вийшли вперед, але автогол Алекс Суарес був скасований після втручання VAR. Після перерви обидві команди також довго не могли відкрити рахунок, але на 89-й хвилині точний удар Порту приніс перемогу Жироні.

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі своєї команди та мав кілька можливостей для взяття воріт, а у другому таймі був замінений. Нападник каталонців Артем Довбик з’явився на полі у другому таймі.

Після цього матчу Жирона набрала 10 очок і перебуває на другому місці у турнірній таблиці Ла Ліги. Лас-Пальмас займає 17-у позицію.

У наступному турі чемпіонату Іспанії Жирона зіграє проти Гранади, а Лас-Пальмас гратиме із Севільєю.