Жирона з Циганковим та Довбиком програла Реалу. Бланкос очолили Прімеру

Жирона — Реал Мадрид. Фото — Getty Images

Жирона на своєму полі зазнала поразки від мадридського Реала у матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії – 0:3.

Каталонська команда спробувала забити швидкий гол, однак Янхель Еррера з вигідної позиції пробив вище воріт, а після удару українця Віктора Циганкова м’яч влучив у штангу.

У середині першого тайму Реал показав супернику як слід реалізовувати моменти. Протягом чотирьох хвилин Хоселу та Орельєн Тчуамені забезпечили гостям комфортну перевагу.

Остаточний рахунок зустрічі було встановлено на 71-й хвилині. Джуд Беллінгем забив свій шостий гол за Реал у чемпіонаті Іспанії.

У компенсований час Реал залишився у меншості – захисника Начо Фернандеса було видалено за грубий фол після перегляду VAR.

Віктор Циганков та Артем Довбик не дограли зустріч. Півзахисника було замінено у перерві, а форвард залишив поле на 60-й хвилині. Воротар Реала Андрій Лунін весь поєдинок провів на лаві запасних.

Завдяки сьогоднішній перемозі Реал очолив турнірну таблицю Прімери. Бланкос випереджають на одне очко Барселону та на два – Жирону.

3 жовтня Реал на виїзді зіграє з Наполі у Лізі чемпіонів. Жирона зустрінеться з Кадісом 7 жовтня у рамках Прімери.