Атлетіко на своєму полі вирвав вольову перемогу над Вільярреалом

Атлетико — Вильярреал. Фото — Getty Images

Атлетіко зумів дотиснути Вільярреал і здобути вольову перемогу у домашньому матчі 13-го туру іспанської Прімери – 2:1.

Підопічні Дієго Сімеоне пропустили першими – вже восьмим голом у сезоні відзначився лідер Жовтої субмарини Херард Морено.

Провівши ударну кінцівку тайму, Атлетіко встиг зрівняти рахунок до перерви – пас Антуана Грізманна замкнув Аксель Вітсель.

Усю другу половину гри Матрацники провели на воротах гостей. Один Альваро Мората не використав кілька розкішних нагод. Але все-таки Атлеті досягли свого – черговий прохід Маркос Льоренте увінчав прострілом, на який відгукнувся Грізман.

Незабаром господарі закрили гру, зловивши суперника на контратаці.

Трудова перемога не дала команді Сімеоне піднятися вище за четверте місце, але дозволила їй не відпустити далеко Барселону, Реал і лідируючу Жирону. Між кожною з цих команд розрив становить два очки.