Атлетіко планує продовжити контракт із Сімеоне у жовтні

Диего Симеоне, фото — Getty Images

Атлетіко Мадрид збирається пролонгувати угоду з головним тренером Дієго Сімеоне, яка спливає влітку 2024 року.

Якщо не станеться нічого екстраординарного, новий контракт сторони укладуть уже восени. Повідомляється, що керівництво Матрасників на чолі з генеральним директором Мігелем Анхелем Хілем планує зустрітися з агентом тренера Наталією Сімеоне найближчим часом.

Існує деяке занепокоєння з боку клубу – раніше Ель Чоло завжди оновлював контакт із рохібланкос як мінімум за пару років до закінчення попередньої угоди. Тепер мадридці змушені поспішати.

43-річний Дієго Сімеоне тренує Атлетіко з грудня 2011 року і на даний момент є головним чинним тренером-“ванклабменом” у топ-чемпіонатах. На початку 2023 року він побив рекорд Ла Ліги за кількістю матчів на чолі одного клубу.

З мадридським клубом Сімеоне вигравав чемпіонат Іспанії у 2014 та 2021 роках, двічі вигравав Лігу Європи, двічі виходив у фінал Ліги чемпіонів, тричі визнавався тренером року у піренейській країні.

Атлетіко посів третє місце у Прімері за підсумками чемпіонату 2022/23. Новий сезон команда Дієго Сімеоне розпочне матчем із Гранадою 14 серпня.