Чижевський через соцмережі звернувся до комітету арбітрів за роз’ясненням епізоду у матчі Буковина – Агробізнес (відео)

Александр Чижевский, facebook.com/fcab.com.ua

Головний тренер Агробізнеса Олександр Чижевський у своєму профілі в Instagram опублікував відеофрагмент матчу його команди проти Буковини, зіграний 15 вересня в рамках 8-го туру Першої ліги.

Відео містить момент на 8-й хвилині матчу, де в процесі атаки Агробізнеса м’яч потрапляє в руку футболісту команди суперника. До запису також додано скріншот моменту, на якому можна розглянути контакт м’яча та руки. Медіафайли супроводжує наступний текст:

“Доброго дня Вболівальники, комітет арбітрів і т.д… Я лише констактую факт, а не жаліюсь. Гра Буковина – Агробізнес, яка відбулася 15 вересня 2023р.

Я звертаюсь через соцмережі, щоб органи,які відповідають за суддівство, дали чітку відповідь по моменту на 8 хв. матчу. Був 11 метровий, чи ні? А не як перед тим – “слідкуйте за призначенням арбітрів”, що це за відповідь?

Всю процедуру ми пройдем, надамо всі матеріали куди треба, лише дайте офіційну відповідь на клуб по моменту. Суддя помилився чи ні?”

У п’ятницю, 15 вересня, Буковина на своєму полі здобула перемогу над Агробізнесом з рахунком 1:0. Єдиний гол було забито на 27-й хвилині. Арбітр зустрічі Артем Михайлюк у жодні ворота 11-метрових ударів не призначав.

Завдяки цій перемозі Буковина обійшла Агробізнес, набрала 10 очок і піднялася на 5-е місце у таблиці Групи А. Агробізнес із 9 балами займає 6-ту позицію.

До вашої уваги – повне відео матчу. Згаданий епізод див. на часовій позначці 17:28.